• Bodrum’un merkezinin yanı başında, Gümbet’te hizmet veren Bodrum Beach Resort, avantajlı bir konumda, konforlu ve uygun fiyatlı bir tatil planı yapanlar için ideal bir adres


  2011 yılından beri hizmet veren Bodrum Beach Resort, Gümbet mevkiinde, 10 bin metrekare alan üzerine kurulu bir tesis.  Bodrum şehir merkezine 1 km, Bodrum Havaalanı’na ise 35 km mesafede bulunan tesis, hem şehir merkezinde hem de doğayla iç içe tatil yapacağınız bir alanda bulunuyor. 


  Konaklamanız süresince Gümbet’in muhteşem manzarasının tadını çıkarabileceğiniz Bodrum Beach Resort’ta; tatilinizi güzelleştirecek pek çok detay sizi bekliyor. Oda Kahvaltı konsepti ile hizmet veren tesiste, sabahları güne zengin bir kahvaltı ile başlayabilir, gün içerisinde ise pastane ve snack restoran alanlarında özenle hazırlanan atıştırmalıklar ile gününüze lezzet katabilirsiniz. 


  Bodrum’un eşsiz denizinin keyfini çıkaracağınız halk plajına 100 m mesafedeki tesiste aynı zamanda günün eğlence durağı olacak havuz ve aquapark mevcut. Günün diğer saatlerini Bodrum’un güzelliklerini keşfederek geçirmek isterseniz, 24 saat hizmet veren toplu taşıma seçenekleri ve taksilerle merkeze kolayca ulaşabilirsiniz. Özel aracıyla gelen misafirler içinse tesiste ücretsiz otopark bulunuyor. 


  Bodrum Beach Resort tatiliniz süresince; Bodrum Limanı, Bodrum Kalesi, marina ve merkezde bulunan tarihi pek çok mekânı gezebilir, eğlence ve alışveriş olanaklarından yararlanabilirsiniz.


  Bodrum Beach Resort, sunduğu tüm olanaklarla, doğanın armağanı olan Bodrum’un Gümbet Koyu’nda, ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte farklı ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için sizi bekliyor.

 • Sağlığınız bizim için önemli...

  · Tesise giriş ve çıkışlarda tüm personelin ateşi ölçülerek genel sağlık durumu tesisin sağlık birimi ile birlikte kontrol edilerek kayıt altına alınacaktır.

  · Çalışanların tamamına genel hijyen kuralları ve COVID-19 hakkında eğitimler verilmesinin yanı sıra kurulan iç denetim ekipleriyle denetimler yapılarak tüm detaylar kayıt altına alınmaktadır.

  · Çalışanların ellerini daha sık dezenfekte etmesi için gerekli yönlendirmeleri yapılarak hem görev yerlerinde hem de personel kullanım alanlarında dezenfektan ünitelerinin sayısını artırılmıştır.

  · Çalışanların lojmanları ve ortak kullanım alanları (yemekhane, dinlenme alanı, çamaşırhane vb.) periyodik olarak dezenfekte ettirilmektedir.

  · Konaklama yapan tüm misafirlere giriş işlemleri sırasında, COVID-19 uygulamaları konusunda gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  · Giriş işlemleri sırasında sosyal mesafe kuralları çerçevesinde işlem yapılarak misafirlerin detaylı seyahat geçmişi kayıt altına alınacaktır.

  · Genel kullanım alanlarında ve restoranda sosyal mesafe kuralları kapsamında gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

  · Tesise giren her ürün, izole alanlarda özel ekipmanlarla dezenfekte edildikten sonra depolanmaktadır. Ayrıca servise sunulmadan önce de gerekli dezenfekte işlemleri yapılacaktır.

  · Misafirlerle temasta olan mutfak ve restoran çalışanlarının, hijyenik eldiven ve maske ile servis yapması sağlanarak sağlık talimatları hassasiyetle uygulanacaktır.

  · Açık büfe yiyecek ünitelerinde, misafirlerin ürünlerle temasının en aza indirmek amacıyla; serviste kullanılan maşa, kepçe ve benzeri aletler yalnızca mutfak personeli tarafından maske ve eldiven ile kullanılacaktır.

  · Misafirlerin açık büfedeki bekleme süresini azaltmak ve bir arada bulunmasını engellemek amacıyla yeni düzenlemeler yapılarak çalışan sayısı artırılmıştır.

  · Açık büfe hizmetinde misafirlerin ürünlerle temasını en aza indirmek için soğuk, tatlı, salata ve meyve çeşitleri, kişiye özel sunum malzemeleriyle porsiyonlar halinde servis edilecektir.

  · Misafirlerin talep etmesi halinde içecek servisleri tek kullanımlık bardaklar ile yapılacaktır. Ayrıca dileyen misafirlerin kullanımı için maske ve eldiven temin edilecektir.

  · Restoranlar, lobi alanı ve yönetim ofisleri hizmet saatlerine göre görevli ekipler tarafından özel dezenfektanlarla dezenfekte edilecektir.

  · Genel kullanım alanlarında yer alan tuvaletler, her saat başı özel dezenfektanlar ile temizlenecektir.

  · Sahil bölgesinde bulunan tüm şezlonglar, günlük olarak uygun temizlik ürünleri ile özenle dezenfekte edilecektir.

  · Oda temizliğinde görevli olan çalışanlar için hijyenik maske ve eldiven kullanımını zorunluluğu getirilmiştir. Ayrıca her oda için ayrı maske kullanılmakla beraber genel mekan temizlikleri sonrasında da maskelerin değişimi sağlanacaktır.

  · Tüm odaların uygun koşullarda havalandırılarak özel solüsyonlar ile itina ile temizlenmesi sağlanacaktır.